MATERIÁLY

Na této stránce naleznete seznam a krátký popis materiálů, se kterými pracujeme.

Primalex

Nátěrové hmoty českého původu, které jsou určeny pro interiér i exteriér. Kvalita výrobků je garantována certifikáty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a mezinárodní certifikací IQNet. Výrobce produktů Primalex, společnost Primalex a.s., je rovněž generálním partnerem a čestným členem Cechu malířů a lakýrníků a členem Asociace výrobců nátěrových hmot ČR. Primalex je nejprodávanějším a zároveň nejznámějším nátěrovým systémem na českém a slovenském trhu.

Paulín

Povrchové úpravy, nátěrové hmoty, sanační a renovační materiály italského původu. Jedná se o výrobky vysoké kvality, které snesou nejpřísnější kritéria při příznivé cenové dostupnosti. Kvalita je garantována certifikací systému jakosti dle norem řady ISO 9000.

Düfa

Barvy a renovační materiály Düfa jsou německé výroby. Na českém trhu jsou výrobky s logem barevného ježka, který je symbolem barevnosti a ochrany životního prostředí, dostupné od roku 1992. Mateřskou společností Düfy je německá firma Meffert AG, která má více jak padesátiletou tradici a patří předním společnost ve svém oboru v Evropě.

Herbol

Het

Česká firma Het je výrobcem interiérových i fasádních barev. Produkty společnosti Het jsou známy především vysokou kvalitou a rovněž

širokým sortimentem.

Caparol

Německá společnost Caparol byla založena roku 1889. Za dobu své působnosti rozšířila své závody po celé

Evropě. Na české trhu působí Caparol od roku 1994.

Tikkurila

Společnost Tikkurila je součástí mezinárodního chemického koncernu Kemira. Produkty vyráběné skupinou Tikkurila Paints OY nabízí řešení povrchových úprav pro bydlení. Výroba nátěrových hmot pod značkou Tikkurila podléhá přísným ekologickým kritériím a kontrole jakosti. V objemu výroby patří Tikkurila Group mezi prvních deset největších producentů v Evropě.

Dulux

Dulux je výrobcem uceleného systému vnitřních i vnějších barev na stěny, fasády, dřevo a kov. Díky tónování barev na tónovacích automatech má zákazník možnost výběru až z 12000 odstínů. Zákazník si navíc může sladit do stejného barevného odstínu různé prvky interiéru i exteriéru. Řada produktů Dulux nese označení “Best by Test”. Jedná se o anonymní testování výrobků britskými profesionálními malířskými firmami a Dulux se již mnoho let opakovaně umísťuje na prvním místě.